Zamiast szpadla

Zamiast szpadla

Nie da się wyhodować dorodnych warzyw, owoców, czy utrzymać piękny trawnik bez odpowiedniego przygotowania gruntu. Bardzo pomocna w tych zabiegach jest glebogryzarka, która pozwala napowietrzyć i odchwaścić glebę, przygotowując ją pod zasiew trawnika czy zasadzenie kwiatów lub warzyw.

Glebogryzarki można używać przez cały rok, z wyjątkiem okresów, kiedy ziemia jest zmarznięta i zbyt przesuszona, a więc już teraz lub za kilka, kilkanaście dni, bo mrozy już minęły i szybko robi się ciepło.

Podstawową funkcją glebogryzarki jest spulchnienie gleby, a więc rozluźnienie jej struktury i utworzenie przestrzeni, które zostaną wypełnione przez powietrze i wodę, czyli składniki niezbędne dla prawidłowego wzrostu roślin.

Zwykle pracę tę wykonuje się ręcznie przy pomocy szpadla. Jeśli jednak mamy duży ogród, a zależy nam na czasie i lepszych efektach, można użyć glebogryzarki, która wykona pracę przy minimalnym wysiłku ogrodnika. Takiej jaką dysponuje Sompoleńska Spółdzielnia Socjalna „Nasza Przyszłość”.

Kontakt

ul. Brzozowa 5A Sompolno 62-610

Sompoleńska Spółdzielnia Socjalna Nasza Przyszłość

ul. Brzozowa 5A

62-610 Sompolno

NIP:665 300 23 90

 

tel. w godz. od 7.00 do 15.00

506 051 114

506 051 400

spoldzielnia@naszaprzyszlosc.com

biuro@naszaprzyszlosc.com

 

Jesteśmy częścią grupy:
Zamiast szpadla - Nasza przyszłość
spoldzielnie.org